BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ DERGİSİ

“Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Fen Bilimleri Dergisi” yılda iki kez yayımlanan, Temel Mühendislik ve Fen Bilimleri alanlarındaki deneysel ve kuramsal çalışmaların yeraldığı hakemli bir dergidir.


Editörden;

“Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Fen Bilimleri Dergisi” Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü bünyesinde 2014 yılında Türkçe ve İngilizce olarak yayım hayatına başlayan ve farklı üniversitelerin ilgili anabilim dallarındaki öğretim üyelerinden oluşan Bilim Kuruluna sahip Hakemli bir dergidir. “Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Fen Bilimleri Dergisi” belirli bir konu ve alanda değil tüm Fen ve Mühendislik Bilimleri konularını kapsaması nedeniyle çok geniş bir araştırmacı kitlesine hitap etmektedir. Mühendislik ve Fen Bilimleri alanlarında yapılan araştırmaların orijinal makale, derleme, teknik not ve editöre mektup türlerindeki çalışmalar şeklinde yer alacağı “Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Fen Bilimleri Dergisi” öğretim üyeleri, lisansüstü eğitim yapan öğrenciler ve diğer araştırmacıların çalışmalarını değerlendirerek bilime katkıda bulunmayı hedeflemektedir. İleriki dönemlerde periyodik devam edecek sayılarımızın yanında seçilmiş konularda yayımlanan özel sayılarla da bilime katkıda bulunmak ve bilim dünyasında etki değeri yüksek saygın bir yere sahip olan bir dergi olmak dergimizin diğer hedefleri arasındadır.

Mühendislik ve Fen Bilimleri alanlarındaki bilimsel araştırmaları ve teknolojik gelişmeleri araştırmacılara aktarmak adına siz değerli bilim insanlarının yapacağı bilimsel katkılar için şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Saygılarımla...


Prof. Dr. Oğuz ARSLAN

Editör ve Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü                                                                             

Duyurular

 

e-ISSN

 
e-ISSN:2458-7575 numarası ile online olarak yayınlanmaktadır.  
Yayın Tarihi: 2018-06-27 Daha fazlası...
 

Dergimiz Artık DergiPark'ta!...

 
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Fen Bilimleri Dergisi için makale gönderme ve değerlendirme süreçleri artık DergiPark sistemi üzerinden yürütülmektedir. Makale gönderme işlemlerinizi http://dergipark.gov.tr/bseufbd adresinde gerçekleştirebilirsiniz.  
Yayın Tarihi: 2017-09-28
 
Daha fazla duyuru...


ISSN: 2458-7575Bilgi İşlem Daire Başkanlığı